CV pavyzdys

CV kūrimo paslaugos. Ar verta kreiptis į profesionalus?

cv kūrimo, rašymo paslaugos

Darbo paieškos prasideda nuo gero gyvenimo aprašymo ir profesionalaus CV, kurį galite pasirašyti pats arba galite atsisiųsti šabloną bei jį užpildyti. Dažniausiai šios dvi alternatyvos yra apsvarstomos pamiršus, kad galimas trečias variantas – CV kūrimo paslaugos.

Negalime atsakyti, ar profesionalus CV, kurį parašė specialistai, atvers Jums kelius į norimą darbo poziciją, tačiau tikrai padidina tikimybę. O juk kai galima imtis pagalbinių priemonių rezultatui pasiekti – verta išsitraukti visą artileriją, taip?

Kokybiškas rezultatas

Profesionalus CV reikalauja ne tik žinių, tačiau ir laiko. Juk galima atsisiųsti gerą CV šabloną ir jį užpildžius laukti, kol darbdavys su jumis susisieks. Tačiau net ir geras CV šablonas to negarantuoja, kadangi profesionalaus CV apibrėžimas apima kur kas daugiau komponentų.  Jis turi būti gramatiškai, stilistiškai ir logiškai tvarkingas. Taip pat reikia apsispręsti, kokia nuotrauka geriausiai derės greta gyvenimo aprašymo. Žinoti net ir tokias smulkmenas kaip kad tinkamas paraščių pasirinkimas, antraščių išdėstymas ir t.t. Visos šios smulkmenos remiasi į profesionalumą. Kartais tam tiesiog nėra laiko, o kartais ir gebėjimų.

CV pagal naujausias tendencijas

Ne visi žino, tačiau geras gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas kuria tendencijas, kuriomis sekant “pataikysite į taktą” arba ne. Juk seniau toks mėgstamas ir dažnai pasirenkamas Europass šiuo metu yra atgyvena į kurią darbdaviai nebežiūri teigiamai. Bendradarbiaudami su profesionaliais rašytojais galėsite jaustis ramus, kad Jūsų CV bus parengtas pagal naujausias tendencijas.

Gramatiškai tvarkingas CV

Viena didžiausių nepasisekimo priežasčių rašant gyvenimo aprašymą yra gramatinės klaidos. Suprantame, kad esant menininkais arba fizikais sudėti visus kablelius į vietas yra sudėtinga. Štai todėl geriausia rašymo darbus palikti tiems, kurie garantuoja, kad viskas bus taip, kaip turi būti, kad paliktų apie Jus tik geriausią įspūdį.

Optimalaus ilgio CV

Dar viena dažna daugelio žmonių daroma klaida yra labai ilgi gyvenimo aprašymai. Dažniausiai jais stengiamasi parodyti, kad žmogus yra labai gabus, kompetentingas ir surašoma info, kuri nėra naudinga pretenduojant į tam tikrą poziciją. Priešingai, taip parodote, kad visiškai nekoregavote savo gyvenimo aprašymo prieš siųsdamas, kadangi skirtingiems darbdaviams gali būti siunčiamas ir kiek skirtingas CV.

CV kūrimo paslaugos –  geras pasirinkimas, tad tikrai neprašausite. Tačiau jeigu gebate ir turite laiko, žinoma, bandykite rašyti pats.